Adım Adım Cinayet İzle

2013-09-16 21:05:00

Adım Adım Cinayet filmi gerçekten de adım adım ilerleyeceğiiz ve sonunda sürprizlerle sizi saracak olan heyecan dolu bir film. Filmimiz şımarık zengin çocuklarının hikayesini anlatıyor. Bu zengin çocuklarının bir çoğu akıl almaz işlerin peşindeler. Tabi adamların tuzları kuru neden derseniz adamların para derdi yok, iş güç bulma derdi yok. Adamların tek dertleri eğlence olsun, heyecan olsun başka da birşeye gerek yok.

Filmdeki bu zengin çocukları sırf kendi zevkleri için, hayatlarına biraz renk gelsin diye bir soygun yapmaya karar veriyorlar. Ama biraz kafalarını çalıştırmak zorundalar çünkü bu iş ortaya çıkarsa kendilerini kurtarma şansları asla yok. Ancak onlar kendilerinden o kadar eminler ki o hoooo günlerini gün ediyorlar.

Hiç düşünmeden soygunu da işliyorlar ancak bu soygun onların başına büyük dert olacak. Çünkü bu sadece bir soygunla kalmayacak. Soygun cinayeti getirecek, polisler felan derken işler tam anlamıyla karışacak. Hadi bakalım heyecanlı bir gerilim filmi olan Adım Adım Cİnayet izle yin. Ayrıca Barbie Peri Gizemi filmi de çocuklara tavsiye edebileceğimiz bir film.

0
0
0
Yorum Yaz