Lanetli Miras İzle

2013-09-24 19:46:00

Lanetli Miras filmi gerilim ve korku filmleri kategorisinde olan ve güzel bir konuyu etkileyici bir dille anlatmış olan bir film. Luisa emlakalım satımıyle ve vergilendirmesiyle ilgilenen ve bu işin de hakkını sonuna kadar veren bir kadındır. Bu işi gerçekten anlının teriyle yapar ve onunla çalışan hiç bir müşteri pişman olmaz.

Tabi bu işte pratik zeka ve iyi iletişim yeteneğinin olması çok çok önemli. Ancak bir evin üzerinde hararetli bir şekilde çalışan Luisa ortadan kayboluverir. Tabi bu sıradan bir kayboluş değildir. Bu kadar iyi çalışan bir elamanın ortadan kaybolmasını kabullenmek istemeyen patronu onu bulabilmek için bir dedektif tutar. Bu dedektif işinde çok başarılı bir adamdır. Bu gizemi aydınlatmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Ve işin içine girdikçe başak başka hikayelere ulaşır. Bu ilk kaybolma olayı değildir . Ve ölümle sonuçlanan bunca olayın arkasında bir lanet yatmaktadır. Lanetli Miras filmini izlerken zaman zaman nefesinizi tutacaksınız. Şİmdiden herkese iyi seyirler dilerim.

0
0
0
Yorum Yaz