Oğlum Bak Git İzle

2013-09-25 19:48:00

Oğlum Bak Git İzle bir döneme damgasını vuran acayip bir olaydı. Çocuklar çöpçü abiye sürekli sataşıyorlardı. Çöpçü abi onları çok uyardı ancak onların laf dinlemeye hiç niyetleri yoktu. Bununla baş edemeyen abi tabi ne yapar elindeki süpürgeyle çocukları bir güzel döver ve uzun uzun kovalar. Ancak işin kötü yanı bu abi daha sonra bu yaptığından dolayı işten oluyor.

Oğlum Bak Git filmi de zaten bundan esinlenilerek yapılmış ancak pek de bu hikaye üzerinden gidilmemiş. Zaten bu konudan ne kadar film çıkabilir ki. Orhan bir taksi şöförü olan ve hayatta ne kadar şanssızlık varsa mıknatıs gibi çeken bir abimizdir. O kadar çekim etkisi vardır ki yardım için gittiği yerde bile bela onun peşini bırakmaz. 

Orhan ın arkadaşları olan Teoman ve Kürşat bile ona yardım edemez çünkü insanda bir kere şans olacak. Öyle her belayı çekmeyecek. Bunun üzerine canından bezen Orhan iyi bir yardım almak için bir psikoloğa gider. Ancak gitmesiyle başının büyük derde girmesi bir olur. Çünkü babası zorla evlendirmeye çalışan bu bayan onu sevgilisi olarak gösterir. Hadi bakalım ucuz komedi sevenler ekran başına. Yabancı bir film olan Lanetli Miras filmi de burada.

0
0
0
Yorum Yaz