Sakar Şakir Hd İzle

2013-09-08 00:04:00

Sakar Şakir filmi Kemal Sunal ın en çok güldüren filmlerinden bir tanesi. Onu her karakteriyle çok sevdik aslında biz ancak Şakir karakteri de en sevdiklerimizden bir tanesi. Onu asla ama asla unutmayacağız o bizim herşeyimiz, o bizim göz bebeğimiz. Kemal Sunal seni çok seviyoruz ve her zaman çok seveceğiz. 

Sakar Şakir şöyle bir adam. O ne yaparsa yapsın bir sakarlık yapıyor. Onu tanıyan herkes hemen olduğu yerden kaçmaya çalışıyor. Çünkü o bir yerde varsa sağlam insan kalma ihtimali çok zor. Yolculukta adamın kafasına yoğurt tenceresini dökmek onda, sigarayla yakmak onda, şapkasına su dökünmek onda o böyle bir adam. O Sakar Şakir. O her şeyi her an yapabilir.

İstanbula amcasından kalan mirası almaya giden Şakir neler neler görecek. Onun hikayesi o kadar komikki. Ve bir çok filminde olduğu gibi Ali Şen ile para yarışına girecek. Hakkı olan mirası ele geçirmek için oldukça uğraşacak. Kahkaha dolu o sahneler sizleri geçmişe bir yolculuğa çıkaracak . iyi eğlenceler. Bu arada Yeraltı Hd İzle de eski tavsiyem aman aman unutmayın.

0
0
0
Yorum Yaz