Süper Türk Komedi Filmi

2013-09-18 21:39:00

Süper Türk filmi yerli yapım bir komedi filmidir. Filmin yönetmeni ve baş rol oyuncusu Çocuklar Duymasın dizisiyle büyük beğeni toplayan oyuncu Tamer Karadağlı ve onun eski eşi paylaşıyor. Film kalite açısından evet pek de kaliteli değil ancak film fazlasıyla eğlenceli. Çok eğlendim ben bu filmi izlerken. Bazı sahneler gerçekten de inanılmaz basitti ama insanı o kadar çok güldürüyor ki bu kadar da olur diyorsunuz. 

Süper Kahraman olan başrol oyuncumuz çocukluktan beri değişik güçleriyle ailesinin başkalarından gizlediği bir çocuktur. Kimsenin onun güçlerinden haberdar olmasını istemiyorlar çünkü onu kötü anlamda kullanacaklarını düşünüyorllardır. Çocukken babasının çorbasını dondurduğu sahneler gerçekten de çok komikti bir de sevdiği kızla uçtuğu sahneler.

Ben size o kısmı anlatmadım değil mi. Bu kahraman okuldayken bir kıza aşık oluyor ancak kız köyden taşınıyor yıllar sonra ise öğretmen olarak geri geliyor. Aşkı bitmemiş elbette mümkün mü. Ama o kızın ardından gelen arkadaşı pek de iyi niyetli olmadığı için işler fazlasıyla değişiyor. Çünkü kahramanımız tv ye düşüyor ve resmen şebek haline getiriyorlar. Hadi dostlarım bu film izlenir eleştirin ama izlemekten de geri kalmayın. Ayrıca Adım Adım Cinayet filmi ni de izleyin deirm.

0
0
0
Yorum Yaz