The Kings Of Summer izle

2013-09-23 20:40:00

The Kings Of Summer izle filminde Jeo genç bir çocuk. Tam da ergenlik döneminin bunalımını yaşayan hayattaki herşeyi karşı gelmek isteyen genç bir çocuk. Ergenlik döneminde olan çocuklar kendilerine asla zarar gelmeyeceğini düşünürler. Onların başına asla ve asla kötü bir şey gelmez. Sürekli bana bir şey olmaz psikolojisi hakimdir. Yaş ilerledikçe ise insan anlar ki aslında bazen kötü bir şey olabilir. Ancak bunu onlara anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordur. 

Bizim Jeo ve arkadaşları da işte bu psikolojide olan gençlerdir. Hayatta başka kimsenin söylediği şeyleri yapmak istemezler. Sadece kendi kafalarının dikine gitmek isterler. Bir nevi de kendilerini ispatlama çabasındadırlar. Hakları da var aslaında. Çünkü eğer onlar kendi varlıklarını bir şekilde kabul etmezlerse asla ve asla kimse onları fark edip kabul etmez. Yani sözün özü ergenler bu dönemde kesinlikle doğalarının gereği olanı yapıyorlar. 

The Kings Of Summer izle filminde Jeo ve arkadaşlarının ormana kaçma hikayesini anlatıyor. Babasına karşı gelen bu gençler ormanda kendilerine harika bir ev yapıyorlar ve doğanın içinde olmanın tadını sonuna kadar yaşıyorlar. Hadi bakalım sevgili arkadaşlar iş başına bu film asla kaçmaz. Dedemin İnsanları deyince akan sular durur. 

0
0
0
Yorum Yaz