Umudumuz Şaban İzle

2013-09-12 07:52:00

Umudumuz Şaban İzle filmi hepimizin büyük bir keyifle izleyeceği Kemal SUnal filmlerinden sadece bir tanesi. Nedir bu yeşil çam takıntın demeyin sakın çünkü o filmler olmasa ne internet çekilir ne de televizyon. Allahtan sık sık veriyorlar da bu filmleri hayatımıza bir anlam katılıyor. Yoksa o garip dizileri izle mekten beyin ayarlarımız bozulacak. Aman arkadaşlar aman o diziler beyne feci zarar siz siz olun seçici olun.

Şimdi de biraz filmden bahsetmek istiyorum. Film izle meyi sevenler hadi pc karşısına. Çünkü bu film sizi gülmekten öldürecek. Şaban köyden şehre gelmiş bir adamdır. Üstüne üstlük de köyden ağa derdi yüzünden gelmiştir. Ama kader insanın peşini bırakır mı hiç. Şehre gelir ağa derdi yine döner dolaşır onu bulur. 

O da ne yapsın iyi niyetli azıcık da saf oğlanımız hemen insanların gazına gelir ve bu dertle baş etmeyi kendine görev bilir. Bu adam ciddi bir sinema dahisi imiş. Helal olsun demekten başka ne diyelim. Hadi bakalım Umudumuz Şaban izle yin zamana tat katın. Yedi Bela Hüsnü de güzel film atlamayalım.

0
0
0
Yorum Yaz