Yedi Bela Hüsnü İzle

2013-09-10 21:37:00

Yedi Bela Hüsnü 1982 yapımı bir Kemal Sunal , Oya Aydoğan filmidir. Filmin baş rol oyuncularının ismini duyunca oooo harika dediğinizi duyar gibiyim. Yedi Bela Hüsnü İzle mediyseniz vah sizin halinize derim çünkü bu film gerçek bir komedi fırtınası. Yeşilçam Filmleri dediğimizde elbette Kemal Sunal filmleri en önce gelir. Ne zaman canımız sıkılsa, gülmke istesek onun filmlerini açar keyfimize bakarız. İşte ben de sizin için bugün bu filmi tercih ettim.

Yedi Bela Hüsnü full izle filminin hikayesi şöyle. Hüsnü her zamanki gibi mahallenin en gözde kızına sırıl sıklam aşıktır. Ancak bu sefer kız ona hiç ama hiç pas vermez. Hüsnü ye aslında ukala ya da kendini beğenmiş olduğu için değil Hüsnü ona kendini beğendirmek için saçmasapan hareketler yaptığı için onu istemez. Daha aklı başında şeyler yapsa aslında hemen o da onu sevecektir.

İşin kısacası şöyle. Yedi Bela Hüsnü nnün bu saf halini mahalleli kullanır. Mahallenin bir baş belası vardır. Evlerini elinden almaya çalışan adamlara karşı Hüsnü yü kullanırlar ve ilginç ama bu durum fazlasıyla işe yarar. Hadi bakalım sevgili arkadaşlarım hepiniz hemen ekran başına. Bizim için vazgeçilmez isimlerin tadına doyulmaz bir filmini daha izle mek için sadece burada olmanız yeterli.

0
0
0
Yorum Yaz