Zeitgeisth 2 Addendum İzle

2013-09-08 20:10:00

Zeitgeisth 2 Addendum bize paranın gerçek amacının neler olduğunu anlatmak için yapılmış bir belgeseldir. Belgesel denildiğinde insanların ilk aklına gelen şey sıkıcı , boşu boşuna anlatılacak bir şeydir. Ancak Zeitgesit  belgeselleri gerçekten de muhteşem şeyleri bize anlatıyor.Para dediğin şey hakikaten bu dönemde hherşeyi ele geçirmiş bir sistem. 

Şimdi birileri gelip size neden çalışıyorsunuz diye sorsa ne derdiniz. Kendimi ifade etmekten ve üretmekten mutluluk duyuyorum diyebilenlerin sayısı kaçtır. Bize sanki böyleymiş gibi gözükse de aslında hepimiz para için çalışıyoruz. Çünkü yaşamak için paraya muhtacız. Sistem bizi sürekli tüketmeye sürükledikçe para her zaman baş rolde olacaktır. Zeitgeisth 2 Addendum hd izle kesinlikle size bir kez daha neden buradayımı düşündürecek bir belgeseldir.

Zeitgeisth 2 Addendum full izle mek isterseniz hiç ama hiç zaman kaybetmeyin. Gerçekte kimlerin kölesiyiz. Allah dışında kimlere kulluk ediyoruz bunun farkına varmak isterseniz ekran başına arkadaşlar. Sakar şakir izle de eski ve güzel filmlerden bir tanesi. 

0
0
0
Yorum Yaz